Dit navn

Din email addresse

Din vens navn

Din vens email addresse

Besked

Kontakt os – og mærk kemien

Et godt samarbejde handler i bund og grund om god kemi - den eneste gang du i øvrigt støder på dét ord i Jacob Kongsbak Lassen regi!
Ring og lad os aftale et møde. Og så tager vi den derfra.

Danmark

Telefon: (+45) 33 79 95 66

Telefax: (+45) 33 79 67 65

Aut. telefon svar: (+45) 33 79 04 55


Jacob Kongsbak Lassen

Stamholmen 140 B

DK-2650 Hvidovre

CVR-nr.: DK 38 91 07 01

kongsbak-lassen@mail.dk

Indkøb & Salg

Marcel Landbo Hampel

Indkøbschef

Mobil: 22 35 00 07

marcel@kongsbak-lassen.dk

Chresten Pommer

Sverige

Mobil: 22 35 00 05

chrestenp@kongsbak-lassen.dk

Håkan Ekelund

Sverige

hakane@kongsbak-lassen.dk

Aase Kongsbak

Mobil: 22 35 00 04

aasek@kongsbak-lassen.dk

Jacob Kongsbak

Indehaver

Mobil: 22 35 00 18

jacobk@kongsbak-lassen.dk

Peter Kongsbak

Mobil: 22 35 00 17

peterk@kongsbak-lassen.dk

Produktion & Fødevaresikkerhed

Morten Kongsbak

Mobil: 22 35 00 06

mortenk@kongsbak-lassen.dk

Camilla Gwinner

Mobil: 22 35 00 20

camilla@kongsbak-lassen.dk


Elwira Kongsbak

elwiraw@kongsbak-lassen.dk

Jacob Kongsbak

Indehaver

Mobil: 22 35 00 18

jacobk@kongsbak-lassen.dk

Astrid Lowies Mølgaard Jensen

astridl@kongsbak-lassen.dk

Christina Lowies Jensen

christinal@kongsbak-lassen.dk

Økonomi / Bogholderi & IT

Aase Kongsbak

Mobil: 22 35 00 04

aasek@kongsbak-lassen.dk

Elwira Kongsbak

elwiraw@kongsbak-lassen.dk

Jacob Kongsbak Lassen, Stamholmen 140 B,
DK-2650 Hvidovre, tlf.: 33 79 95 66, e-mail kongsbak-lassen@mail.dk